^ →* →

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 16.10.2019

11.10. 2019 року бібліотекарями районної бібліотеки для дітей Васюк І.В, Яременко Л.М. спільно з учителем районного ЦДЮТ Півторацькою Р.М. проведено подорож сторінками історії «Козацькому роду немає переводу». Для дітей була організована книжкова виставка, а також вихованці центру отримали розмальовки на козацьку тематику. Ці малюнки будуть представлені на виставці «Слава козацька вічно жива» в дитячій бібліотеці. У заході взяв участь настоятель Липівського Спасо-Преображенського храму ієрей отець Олександр.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 18.09.2019

14 вересня 2019 р. до Дня селища бібліотекарями Талалаївської районної бібліотеки для дітей Яременко Л.М., Васюк І.В. була організована книжкова виставка-перегляд «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм». Під гаслом «Намалюй та привітай свій рідний край» дітлахи мали змогу творчо попрацювати і подарувати улюбленій Талалаївці свої малюнки.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 05.06.2019

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей 31 травня 2019 року в Талалаівській районній бібліотеці для дітей бібліотекарем Яременко Л.М. був проведений дитячий ранок «Країна дитинства - країна казкова». На захід завітали вихованці середньої групи дитячого садочка «Сонечко». Діти залюбки брали участь у казковій вікторині, відгадували загадки, читали віршики. Всі свої мрії, багату фантазію дітлахи відобразили в малюнках на асфальті. Наприкінці свята юні читачі отримали солодощі від постійних спонсорів Позняковської С.В., Лукаш В.В., Середи Н.В., Прядки В.Г.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 07.05.2019

7 травня 2019 року до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бібліотекарі Талалаївської районної бібліотеки для дітей провели з учнями 4-А класу Талалаївської ЗОШ історичну годину «В серцях і пам`яті народній». Доповненням заходу став перегляд художньо-документальної літератури про події воєнного лихоліття.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 07.05.2019

До Дня Чорнобильської трагедії 26 квітня 2019 року бібліотекарі Талалаївської районної бібліотеки для дітей провели з учнями 5-Б класу Талалаївської ЗОШ I-III ступенів урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля душу тривожать». Учасники заходу переглянули уривки з документального фільму про найбільшу техногенну катастрофу в світі та хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Для присутніх була представлена книжкова виставка «Чорна трагедія на кольоровій землі».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 27.03.2019

»Книга - ключ до знань» - під такою назвою 27.03.2019 р.в районній бібліотеці для дітей з вихованцями ДНЗ «Сонечко» відбулися бібліотечні посиденьки в рамках тижня дитячого читання.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 15.03.2019

Про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця, де він народився та виріс, а також цікаві факти про його життя розповіли учням 8 - Б класу бібліотекарі Яременко Л.М., Васюк І.В. на літературній годині «Шлях Кобзаря - це шлях народу», яка відбулася 14.03.19 р в районній бібліотеці для дітей . Учасники заходу ознайомилися з книжковою виставкою « Твори Тараса - гордість і окраса», читали вірші, в яких поет висловлює своє ставлення до дітей покріпаченої України.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 23.02.2019

Розширити знання дітей про українську мову, показати її красу та багатство сприяла година мовознавства « Коштовний скарб народу «, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Учасниками заходу, який провели бібліотекарі Васюк І.В., Яременко Л.М., стали учні 3 - Б класу Талалаївської ЗОШ. Діти декламували вірші про мову, брали участь у мовній вікторині та переглянули книжкову виставку « Дзвенить струмочком рідна мова».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 19.02.2019

«Небесна Сотня на сторожі гідності» - під такою назвою 19 лютого в Талалаївській ЗОШ бібліотекарі Яременко Л.М., Васюк І.В. провели урок мужності для учнів 5-Б класу, класний керівник Єрмак А. О. присвячений Дню пам`яті Героїв Небесної Сотні. Для учнів була представлена книжкова виставка « Герої, що стали ангелами» , а також організовано перегляд відеокліпів про героїчні події на Майдані. Хвилиною мовчання із запаленими свічками присутні вшанували героїв Небесної Сотні.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 19.12.2018

19 грудня, в день Святого Миколая, у святково прикрашеному читальному залі дитячої бібліотеки, бібліотекарі Васюк І.В. та Яременко Л.М. зустрічали своїх маленьких читачів, вихованців старшої групи ДНЗ «Сонечко» вихователь Бордун В. А. Їх чекала святкова програма «Він уночі до нас мандрує, подаруночки дарує», конкурси, поздоровлення, ну і звичайно солодкі подарунки від постійних наших спонсорів: Позняковської С.В., Лукаш В.В., Прядка В.Г., Тригубченко Г.П., Чечотенко А.А., Середа Н.В., Голубенко Н., Батюта І. Д., Манівський Ю. В., Остапенко А. І.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 28.11.2018

23.11.2018р. в Талалаївській ЗОШ для учнів 9 - Б класу бібліотекарями районної бібліотеки для дітей Яременко Л.М., Васюк І.В. було проведено годину пам`яті « І знову чути тихі голосочки:»Три колоски, три колосочки...» Була представлена книжкова виставка «Великий голод - чорний гріх ». Хвилиною мовчання із запаленими свічками діти вшанували пам’ять невинно убієнних.

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 14.11.2018

«Українське слово проситься до тебе»-під такою назвою до Дня української писемності та мови 09.11.2018р. в Талалаївській ЗОШ для учнів 4-А класу бібліотекарями ЦДБ було проведено годину мови. Діти декламували вірші про мову та переглядали книжкову виставку «Плекатимеш мову - цвістимуть слова».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 12.10.2018

12.10.2018 року бібліотекарями районної бібліотеки для дітей Васюк І.В, Яременко Л.М.для учнів 7- Б класу (класний керівник Соляник С. К.) була проведена історична година «Ми - діти козацького роду, землі української цвіт «. Діти переглянули книжкову виставку «Козацький дух непереможний».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 21.09.2018

15 вересня 2018 р. до Дня селища бібліотекарями Талалаївської районної бібліотеки для дітей Яременко Л.М., Васюк І.В. була підготовлена та представлена краєзнавча книжкова виставка « Мій рідний край, до тебе серцем лину «. Увагу дітей привертала книжково - ілюстративна виставка «Казковий світ дитинства». Маленькі читачі залюбки сідали за зручними столиками, щоб погортати сторінки улюблених казочок, помалювати або просто погратися паперовими виробами.

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 24.05.2018

До Міжнародного дня захисту дітей 23.05.2018 року в районній бібліотеці для дітей було проведене свято «Солодкий смак дитинства» з учнями 1-го Б класу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст., класний керівник Лобань Т. В. Розважальну програму для дітей підготували працівники районної бібліотеки Яременко Л.М., Васюк І.В., а також був організований конкурс малюнку на асфальті. Наші постійні спонсори Позняковська С.В., Лукаш В.В., Прядка В.Г., Середа Н.В., Чубарь В .В., Василюха М.М., Носач Т. подарували дітям солодощі.

Наша адреса: 17200, Чернігівська область, Талалаївський район,
смт. Талалаївка / Заклади культури району