^ →* →

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 14.11.2018

«Українське слово проситься до тебе»-під такою назвою до Дня української писемності та мови 09.11.2018р. в Талалаївській ЗОШ для учнів 4-А класу бібліотекарями ЦДБ було проведено годину мови. Діти декламували вірші про мову та переглядали книжкову виставку «Плекатимеш мову - цвістимуть слова».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 12.10.2018

12.10.2018 року бібліотекарями районної бібліотеки для дітей Васюк І.В, Яременко Л.М.для учнів 7- Б класу (класний керівник Соляник С. К.) була проведена історична година «Ми - діти козацького роду, землі української цвіт «. Діти переглянули книжкову виставку «Козацький дух непереможний».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 21.09.2018

15 вересня 2018 р. до Дня селища бібліотекарями Талалаївської районної бібліотеки для дітей Яременко Л.М., Васюк І.В. була підготовлена та представлена краєзнавча книжкова виставка « Мій рідний край, до тебе серцем лину «. Увагу дітей привертала книжково - ілюстративна виставка «Казковий світ дитинства». Маленькі читачі залюбки сідали за зручними столиками, щоб погортати сторінки улюблених казочок, помалювати або просто погратися паперовими виробами.

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 24.05.2018

До Міжнародного дня захисту дітей 23.05.2018 року в районній бібліотеці для дітей було проведене свято «Солодкий смак дитинства» з учнями 1-го Б класу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст., класний керівник Лобань Т. В. Розважальну програму для дітей підготували працівники районної бібліотеки Яременко Л.М., Васюк І.В., а також був організований конкурс малюнку на асфальті. Наші постійні спонсори Позняковська С.В., Лукаш В.В., Прядка В.Г., Середа Н.В., Чубарь В .В., Василюха М.М., Носач Т. подарували дітям солодощі.

Районна дитяча бібліотека
..Горкавенко Л.М. 05.05.2018

»Війна пройшла по долях...» - під такою назвою 5 травня в Талалаївській ЗОШ бібліотекарі Яременко Л.М., Васюк І.В. провели історичну годину для учнів 6-Б та 7-Б класів, присвячену Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час заходу школярі познайомилися зі сторінками історіі періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів.

Районна дитяча бібліотека
..Горкавенко Л.М. 27.04.2018

26.04.2018 р в Талалаївській ЗОШ для учнів 8-Б класу працівниками районної бібліотеки для дітей була проведена година пам`яті «Весна, отруєна атомом», присвячена 32-й річниці Чорнобильської трагедії, під час якої бібліотекарі разом з читачами згадали про трагічні події квітня 86-го року на Чорнобильській АЕС,переглянули відео «Чорнобиль.Точка часу» та хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС. Для учасників заходу була представлена книжкова виставка «Тяжкий хрест Чорнобиля».

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 30.03.2018

»Книжковий острівець дитинства»-під такою назвою 30.03.2018р.в районній бібліотеці для дітей спільно з ДНЗ «Сонечко» відбулися бібліотечні посиденьки в рамках тижня дитячої та юнацкої книги, а також на закінчення яких був проведений флеш-моб «Ми маленькі українці, любимо читати»

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 28.03.2018

28.03.2018р. в рамках тижня дитячої та юнацкої книги у районній бібліотеці для дітей була проведена дитяча конкурсно-розважальна програма «З книгою канікули-сумувати ніколи».

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 20.03.2018

16.03.2018 року в Талалаївській центральній районній бібліотеці для дітей працівниками бібліотеки Яременко Л.М., Васюк І.В була проведена літературна година «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.» для учнів 3 класів. Учні декламували вірші Т.Г.Шевченка,та ознайомились з книгами, представленими на виставці «Твори Тараса - України гордість і окраса»

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 23.02.2018

«Мово моя материнська, квітни в душі й на вустах»-під такою назвою до Міжнародного дня рідної мови 22.02.2018р. в Талалаївській ЗОШ для учнів 1-Б класу бібліотекарями ЦДБ було проведено годину мови. Діти декламували вірші про мову та брали участь у мовній вікторині.

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 20.02.2018

16.02.2018 року в районній бібліотеці для дітей для учнів 8-А класу класний керівник Киричок Т.В. було проведено урок мужності «Небесна Сотня білих журавлів» працівниками бібліотеки Яременко Л.М., Васюк І.В. Для учнів був представлений фотостенд «Герої не вмирають» та книжкова виставка «Живи Україно для щастя і волі», а також організовано перегляд відеокліпів про героїчні події на Майдані. Хвилиною мовчання із запаленими свічками присутні вшанували героїв Небесної Сотні.

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 02.02.2018

»Книги, кораблі думок, що мандрують хвилями часу» під такою назвою 01.02.2018 року бібліотекарями ЦДБ була проведена подорож по творах-ювілярах 2018 року для учнів 6-А класу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Бібліографічний огляд по книгам зробила Васюк І.В.

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 19.01.2018

»Соборна духом Україна» - під такою назвою до дня соборності 19.01.2018 р. бібліотекарями ЦДБ була проведена година історії для учнів 8 - Б класу Талалаївської ЗОШ. Також була представлена книжкова виставка «Події, що змінили долю України».

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 05.01.2018

04.01.2018 року в районній бібліотеці для дітей бібліотекарями Яременко Л.М., Васюк І.В. було проведено Новорічно-Різдвяні посиденьки «За святу вечерю вся сім’я сідає, під віконцем нашим коляда лунає», на які завітали найактивніші читачі. Розпочалися посиденьки вітальним словом бібліотекарів, розповіддю про християнську історію свят в Україні. Для дітей підготовлена конкурсно-розважальна програма, а на закінчення свята бібліотекарі пригостили присутніх запашним чаєм та смачними солодощами.

Районна дитяча бібліотека
Горкавенко Л.М. 28.12.2017

Новий рік – це улюблене свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі й малеча. Новий рік – це час чарівної казки, яка приходить в кожен дім. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом багатьох років щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах.
Напередодні зимових свят, 27 грудня 2017 року до районної бібліотеки для дітей завітали читачі 2-го Б класу з класним керівником Косенко В.В. та своїми батьками на новорічне свято «Знову казка прийшла Новорічна».
Веселі змагання, цікаві ігри та конкурси, які підготували бібліотекарі для гостей заходу сподобалися, як дітям так і дорослим, а спонсорами солодких гостинців і призів стали: Батюта І.Д., Остапенко А.І., Лукаш В.В., Прядка В.Г., Позняковська С.В., Манівський Ю.В., Носач Т., Василюха С., Алексеева Д.С., Москалець Г.

Наша адреса: 17200, Чернігівська область, Талалаївський район,
смт. Талалаївка / Заклади культури району