^ →* →

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 10.05.2019

5 квітня 2019 року вихованці дитячого садочка «Веселка» стали учасниками літературної подорожі «Казкова країна мудрої книги», яку провела до Міжнародного дня дитячої книги бібліотекар Староталалаївської сільської бібліотеки Чемерис Т.М. Діти інсценізували казку пальчикового театру «Рукавичка» та переглянули книжково-ілюстративну виставку «Кращі книги - нашим дітям».

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 17.04.2019

До Всесвітнього дня водних ресурсів 22.03.2019 року бібліотекар Староталалаївської сільської бібліотеки Чемерис Т.М. провела з вихованцями дитячого садочка «Веселка» гру-подорож «Як подорожує краплинка води».

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 15.03.2019

14 лютого 2019 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану, бібліотекар Староталалаївської сільської бібліотеки Чемерис Т.М. провела годину мужності «Миттєвості подвигу воїнів-інтернаціоналістів». Своїми спогадами про страшні реалії Афганської війни поділився запрошений на захід воїн-афганець Титух В.І. Нікого з присутніх не залишила байдужим книжкова викладка літератури «Боже, пам`яті не дай зміліти».

Староталалаївська сільська бібліотека
Шкуратова В.В. 21.12.2018

Бібліовечірка «Варваринські вечорниці» до Дня святої Варвари відбулася 15.12.2018 року в Староталалаївській сільській бібліотеці, її провела з учасниками любительського об`єднання «Калинонька» бібліотекар Чемерис Т.М. Присутні пригадали давній обряд святкування вечорниць. У затишній атмосфері жінки співали українські народні пісні, відгадували загадки, вишивали (адже Варвара вважається покровителькою рукоділля), пригощались смачними варениками за святковим столом.

Староталалаївська сільська бібліотека
Шкуратова В.В. 21.12.2018

7.12.2018 року до Дня Збройних Сил України в Староталалаївському будинку культури бібліотекар Чемерис Т.М. провела годину-вшанування «Навіки слава Україні, героям слава на віки». На захід був запрошений учасник бойових дій в зоні АТО, житель села Стара Талалаївка Дорошенко О.М.

Староталалаївська сільська бібліотека
Шкуратова В.В. 19.12.2018

До Дня пам`яті жертв голодоморів 24.11.2018 року в Староталалаївській сільсікій бібліотеці бібліотекарем Чемерис Т.М. була проведена година безсмертя «Голодомор - чорна сповідь моєї України». Читачі дізналися про тяжкі часи історії рідного краю, зачитали скорботні сторінки достовірної народної пам`яті, запалили скорботну свічу, вшанували хвилиною мовчання пам`ять невиних жертв голодомору. Для перегляду була представлена книжкова виставка «Скорботний 33-й».

Староталалаївська сільська бібліотека
Шкуратова В.В. 16.11.2018

15.11.2018 року у дитячому садочку «Веселка» сільським бібліотекарем Чемерис Т.М. була проведена година-вшанування «Як тепло пахне хліб». Діти дізналися про нелегку працю хлібороба, вчили скоромовки, відгадували кросворд «Колосок», прослухали прислів`я про хліб, переглянули книжкову виставку «Славимо хліб золотий і людей працьовитих».

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 09.10.2018

21.09.2018 року для маленьких читачів Староталалаївського дитячого садочку «Веселка» сільський бібліотекар ЧемерисТ.М. провела урок миру «Ми будемо дружити, у злагоді і мирі жити». Діти прослухали поетичні рядки та розповідь про важливість миру і злагоди в нашому житті. Символічні голуби миру понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, їхні бажання гратись, мати добрих друзів.

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 04.09.2018

До Дня Незалежності 22.08. 2018 р. в сільській бібліотеці з читачами була проведена літературна година «Тепло моїх долонь для тебе,Україно» Для перегляду була представлена книжкова викладка «В єдності наша міць і сила»

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 04.09.2018

14.08. 2018 р. в Староталалаївській сільській бібліотеці бібліотекарем Чемерис Т.М. була проведена народознавча година «Свято Спаса святкуємо, радість людям даруємо»

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 08.06.2018

2 червня до Дня захисту дітей в Староталалаївській сільській бібліотеці бібліотекарем Чемерис Т.М. була проведена розважальна вікторина «Радість дзвінкоголосого дитинства».Діти відгадували загадки,брали участь у різних конкурсах, переглянули книжкову виставку «Кращі книги нашим дітям»

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 22.05.2018

17.05.2018р. до Дня вишиванки у Староталалаївській сільській бібліотеці відбулася народознавча година «Вишиванки, візерунки - це найкращі подарунки», на яку були запрошені майстрині вишивки Бережна Н.А.,Ткачова О.Г. та учні початкових класів. Захід підготувала і провела бібліотекар Чемерис Т.М.

Староталалаївська сільська бібліотека
Горкавенко Л.М. 20.03.2018

До 204-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка 13. 03.2018р. з учнями старших класів Староталалаївської школи бібліотекарем Чемерис Т.М. та вчителем української мови Чемерис Г.Т. був проведений літературний круїз «Шевченка полум`яне слово на сторожі вічності стоїть.» З дітьми пригадали творчість Шевченка,яка влелася в повсякденну дійсність. Були проведені вікторини «Сторінки його життя» «Літературна творчість « «Шевченко і музика» «Знавці поєзії Шевченка».

Староталалаївська сільська бібліотека
Горкавенко Л.М. 20.03.2018

07.03.2018 р. у Староталалаївській сільській бібліотеці бібліотекарем Чемерис Т.М. з учасниками любительського об`єднання «Калинонька» до Міжнародного жіночого дня було проведено жіночі посиденьки «Поміж нами,жіночками».

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 27.02.2018

»Веселкове розмаїття,мови рідної суцвіття» - під такою назвою 21.02. 2018р. для учнів початкових класів була проведена година мовних цікавинок бібліотекарем Староталалаївської сільської бібліотеки Чемерис Т.М. спільно з учителем початкових класів Клименчук В.І. Діти багато дізналися про чарівну рідну мову, показали справжніми знавцями рідної мови. Цікаво пройшли конкурси та мовні ігри «Буду я навчатись мови золотої»,»Спробуй казку відгадати»,»Жартівлива торбинка»,а також подорожували містом «Буквоград».

Наша адреса: 17260, Чернігівська область, Талалаївський район,
с. Стараталалаївка / Заклади культури району