^ →* →

Центральна районна бібліотека
Шкуратова В.В. 20.03.2019

14 березня 2019 року в Талалаївській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району «Бібліотека і сучасність: пошук формули успіху». Директор ЦБС Шкуратова В.В. у своєму виступі особливу увагу звернула на трансформацію сільських бібліотек із книгосховищ на сучасні інформаційно-культурні центри місцевої громади. Методист ЦБС Періг Л.І. проаналізувала діяльність бібліотек Талалаївської ЦБС за 2018 рік, зупинилася на проблемних питаннях планово-звітної документації, на необхідності використання сучасних форм обслуговування користувачів.

Центральна районна бібліотека
Шкуратова В.В. 15.03.2019

До 205-ї річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального поета та художника Т.Г.Шевченка у читальному залі Талалаївської центральної районної бібліотеки з 7 по 9 березня 2019 року діяла книжково-ілюстративна виставка-перегляд «Великий син великого народу».

Староталалаївська сільська бібліотека
Чемерис Т.М. 15.03.2019

14 лютого 2019 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану, бібліотекар Староталалаївської сільської бібліотеки Чемерис Т.М. провела годину мужності «Миттєвості подвигу воїнів-інтернаціоналістів». Своїми спогадами про страшні реалії Афганської війни поділився запрошений на захід воїн-афганець Титух В.І. Нікого з присутніх не залишила байдужим книжкова викладка літератури «Боже, пам`яті не дай зміліти».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 15.03.2019

Про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця, де він народився та виріс, а також цікаві факти про його життя розповіли учням 8 - Б класу бібліотекарі Яременко Л.М., Васюк І.В. на літературній годині «Шлях Кобзаря - це шлях народу», яка відбулася 14.03.19 р в районній бібліотеці для дітей . Учасники заходу ознайомилися з книжковою виставкою « Твори Тараса - гордість і окраса», читали вірші, в яких поет висловлює своє ставлення до дітей покріпаченої України.

Центральна районна бібліотека
Шкуратова В.В. 12.03.2019

6 березня 2019 року в читальному залі Талалаївської центральної районної бібіліотеки відбулося святкове засідання любительського об`єднання «Берегиня» під назвою « Я - жінка! Я - весна! Я - мати!», присвячене Міжнародному жіночому дню. Захід підготувала та провела бібліотекар ЦРБ Джежуля С.А.

Центральна районна бібліотека
Шкуратова В.В. 01.03.2019

21 лютого 2019 року з нагоди 5-ї річниці трагічних подій на Майдані бібліотекар Талалаївської ЦРБ Джежуля С.А. провела для учнів 10-Б класу Талалаївської ЗОШ I-III ст. годину-реквієм «Герої, що стали ангелами». До Дня памя`ті Героїв Небесної Сотні в читальному залі Талалаївської ЦРБ з 19 по 21 лютого також діяла книжково-ілюстративна викладка літератури « Нескорені серця».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 23.02.2019

Розширити знання дітей про українську мову, показати її красу та багатство сприяла година мовознавства « Коштовний скарб народу «, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Учасниками заходу, який провели бібліотекарі Васюк І.В., Яременко Л.М., стали учні 3 - Б класу Талалаївської ЗОШ. Діти декламували вірші про мову, брали участь у мовній вікторині та переглянули книжкову виставку « Дзвенить струмочком рідна мова».

Районна дитяча бібліотека
Шкуратова В.В. 19.02.2019

«Небесна Сотня на сторожі гідності» - під такою назвою 19 лютого в Талалаївській ЗОШ бібліотекарі Яременко Л.М., Васюк І.В. провели урок мужності для учнів 5-Б класу, класний керівник Єрмак А. О. присвячений Дню пам`яті Героїв Небесної Сотні. Для учнів була представлена книжкова виставка « Герої, що стали ангелами» , а також організовано перегляд відеокліпів про героїчні події на Майдані. Хвилиною мовчання із запаленими свічками присутні вшанували героїв Небесної Сотні.

Українська сільська бібліотека
Вакуленко І.Г. 12.02.2019

29 січня 2019 року , до 101-ї річниці бою під Крутами, в Українській сільській бібліотеці відбулася година пам`яті «Під Крутами зів`яв найкращий цвіт».Учасниками заходу, який провела бібіотекар Вакуленко І.Г., стали учні 6 класу Української ЗОШ I-III ступенів.

Українська сільська бібліотека
Вакуленко І.Г. 12.02.2019

Міжнародному дню пам`яті жертв Голокосту була присвячена історична година «Лиха коса Голокосту», яку провела 26 січня 2019 року для учнів 5 класу Української ЗОШ I-III ст. бібліотекар Української сільської бібліотеки Вакуленко І.Г. Діти мали змогу переглянути матеріали книжкової викладки «Голокост: злочин проти людства».

Українська сільська бібліотека
Вакуленко І.Г. 12.02.2019

22 січня 2019 року до Дня Соборності України та з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки УНР і ЗУНР в Українській ЗОШ I-III ст. бібіліотекар Української сільської бібліотеки Вакуленко І.Г. провела з учнями 9 класу патріотичну годину «Соборність душ єднає Україну». Читачі переглянули книжкову викладку «Соборних дзвонів вічний гомін».

Українська сільська бібліотека
Вакуленко І.Г. 12.02.2019

16 січня 2019 року до 166-ї річниці від дня народження В.П.Горленка в Українській ЗОШ I-III ступенів бібліотекар Української сільської бібліотеки Вакуленко І.Г. провела з учнями 7 класу літературну годину «Ярошівський світоч».

Центральна районна бібліотека
Шкуратова В.В. 06.02.2019

Дню пам`яті Героїв Крут було присвячене засідання любительского об`єднання «Патріот»
«Крути: і сум, і біль, і вічна пам`ять», яке провела 30.01.2019 року з учнями Талалаївської ЗОШ I-III ст. бібліотекар Талалаївської ЦРБ Джежуля С.А. Також до уваги користувачів в читальному залі районної бібліотеки для дорослих діяла тематична викладка літератури «Велич і безсмертна слава Героїв Крут».

Центральна районна бібліотека
Шкуратова В.В. 06.02.2019

22.01.2019 року до 100 - річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР та до Дня Соборності України бібліотекар Талалаївської ЦРБ Джежуля С.А провела для учнів 10-Б класу Талалаївської ЗОШ I-III ст. історико - патріотичну годину «Соборна будь ти, Україно, на всі часи, на всі віки».

Староталалаївська сільська бібліотека
Шкуратова В.В. 21.12.2018

Бібліовечірка «Варваринські вечорниці» до Дня святої Варвари відбулася 15.12.2018 року в Староталалаївській сільській бібліотеці, її провела з учасниками любительського об`єднання «Калинонька» бібліотекар Чемерис Т.М. Присутні пригадали давній обряд святкування вечорниць. У затишній атмосфері жінки співали українські народні пісні, відгадували загадки, вишивали (адже Варвара вважається покровителькою рукоділля), пригощались смачними варениками за святковим столом.

Наша адреса: 17200, Чернігівська область, Талалаївський район,
смт. Талалаївка, вул. Центральна, 3, 2-15-46 / Заклади культури району